Úvod Kontakt Mapa stránky English
 

Promotion

Odprezentujeme Vás na profesionálnej úrovni…

Ponúkame Vám komplexné poradenstvo, prípravu, návrh a realizáciu akcie po technickej aj organizačnej stránke presne podľa Vašich požiadaviek. Po upresnení požiadaviek Vám pomôžeme navrhnúť program Vašej akcie. Ponúkame Vám poradenstvo a realizáciu akcie „na kľúč“.

Z neuveriteľne širokej škály techniky a rôznych promo systémov máme pre Vás pripravené presne tie, ktoré Vám pomôžu vyniknúť.

Pre inšpiráciu nahliadnite do našej galérie.

LCD, plazmy a videosteny
Od autosalónov až po firemné prezentácie – získate nástroj, na ktorom sa môžu neustále zobrazovať videoukážky, grafika, podrobné informácie o produkte a mnohé iné. Používame špičkovú LCD techniku SAMSUNG.
Prezentačná technika a notebooky
Našu profesionálnu techniku môžete mať vždy poruke. Ponúkame vám notebooky a k nim aj kompletné príslušenstvo. Vy sa tak pokojne môžete sústrediť na to čo práve prezentujete. O technické veci sa postaráme my.
Používame techniku HP, TOSHIBA, ACER.
Videoprojekcia, video réžia a digitálne spracovanie video záznamu
Okrem samotnej videoprojekcie môžete využiť aj našu kompletnú paletu služieb v oblasti video réžie s prestrihom obrazu PC/video, video záznamu s vyhotovením diela a postprodukcie. Máme k dispozícii 2 moderné video pulty, profesionálnu video a záznamovú techniku. Profesionálni kameramani s dlhoročnou praxou sú samozrejmosťou. Dokážeme digitálne spracovať záznam a upraviť presne podľa požiadaviek (strih, ozvučenie, kópie na DVD, Betacam, VHS…)
Plátna a projektory
Ak je vám aj tá najväčšia LCD obrazovka príliš malá, využite naše rámové FAST FOLD plátna pre prednú a zadnú projekciu s rozmermi 2 x 3 metre a 3 x 4 metre. Ponúkame rôzne spôsoby uchytenia plátna a skvelý obraz. Každú projekciu navyše svetelne prispôsobíme danému priestoru a podmienkam. Používame prezentačnú techniku FAST FOLD, BENQ a iné.
Laserové show
Ak chcete dodať Vašej akcii niečo originálne ponúkame Vám profesionálne zelené a plnofarebné plne grafické lasery. Je možné s nimi vytvárať 3D animácie, vykresľovať logá firiem, partnerov, sponzorov, vytvárať live priestorovú show, kresliť s nimi na záves, vodnú stenu či oblohu. „Na kľúč“ Vám pripravíme multimediálnu laserovú show presne do rytmu hudby.
Ohňostroje, konfetostoje a penostroje
Na mieru navrhnuté interiérové aj exteriérové ohňostroje, konfetostroje a penostroje sa môžu stať vrcholom Vášho kultúrneho podujatia či firemnej akcie. Zabezpečíme kompletnú prípravu a manipuláciu pri precíznom dodržaní všetkých bezpečnostných predpisov vyškolenými pracovníkmi.
Tanečný parket
Z modulárneho systému NIVTEC dokážeme pre Vás postaviť ideálny tanečný parket presne podľa Vašich požiadaviek. Parket má protišmykovú úpravu a je ideálny do interiéru, ale aj do exteriéru.
Hostesing
Vďaka našej širokej databáze hostesiek môžete mať k dispozícii ľubovoľný počet hostesiek a iného reprezentačného a pomocného personálu. Hostesky majú prezentačné oblečenie (sukne, blúzky, večerné šaty) presne podľa charakteru Vašej akcie. V prípade špeciálnej požiadavky vieme obliecť hostesky do navrhnutého oblečenia vo firemných farbách.
Kvetinová výzdoba a aranžovanie priestoru
Akýkoľvek priestor dokážeme prispôsobiť tak, aby zodpovedal aj Vašim najnáročnejším požiadavkám. Aranžovaný priestor doplníme podľa požiadaviek kvetmi, závesmi, prezentačnými kobercami, balónovou výzdobou a množstvom doplnkov. Za vysokú úroveň dekorácií zodpovedajú naši profesionálni aranžéri.
Vystúpenia umelcov a moderátorov
Ak hľadáte služby umeleckej agentúry, ste u nás na správne. Zabezpečíme pre Vašu akciu či podujatie známych moderátorov, umelcov, kapely, tanečníkov, zabávačov, Dj-ov, eskamotérov či predvádzačov atrakcií. Zabezpečíme podporný personál, ako sú show barmani, čašníci a iní. Stačí nás kontaktovať a vysloviť Vaše predstavy.
Identifikačné náramky
Identifikačné náramky amerického výrobcu VIP BAND sú moderným spôsobom, ako mať prehľad o platiacich návštevníkoch Vašej akcie - diskotéky, festivalu alebo uzatvorenej spoločenskej akcie. Pomocou ID náramkov môžete zamedziť nepovolaným a neplatiacim návštevníkom prístup na akciu. S identifikačnými náramkami je jednoduché farebne odlíšiť personál od návštevníkov akcie. Ponúkame Vám náramky svetovej kvality v rôznych vyhotoveniach, farbách a rozmeroch s rôznymi možnosťami potlače. Najnovšie ponúkame ID náramky aj s plno formátovou farebnou potlačou. Prezrite si katalóg identifikačných náramkov a cenník identifikačných náramkov v EUR.

Nákladná doprava
Ponúkame Vám nákladnú dopravu: FIAT DUCATO - objem nákladného priestoru 15 m3. Cena: 0,5 Eur/km - mimo BA, 13,5 Eur/hod. - jazda mesto, stojné 10 Eur/hod..

webdesign and programming by CATMEDIA, www.catmedia.sk