Úvod Kontakt Mapa stránky English
 

Konštrukcie

Pevná konštrukcia pre svetlá a zvuk…

Ak realizujete spoločenskú akciu v exteriéri, je možné, že práve nemusí byť najideálnejšie počasie, ale konštrukcia s prestrešením ochráni pred mrholením, snežením alebo prudkým slnkom účinkujúcich umelcov alebo moderátorov. Na hliníkovú TAF konštrukciu označenú certifikátom kvality TÜV a DIN 4113 je možné navyše inštalovať svetelné rampy, zvukové systémy a veľkoplošné projekcie.
Bez týchto konštrukcií sa nezaobíde ani jeden koncert, festival, pútavá scéna či náročnejšia výstava. Pre návštevníkov a klientov Vašej akcie ponúkame aj veľkokapacitné stany rôznych rozmerov s otvorenými alebo uzatvorenými bočnými vchodmi.
Konštrukcie, statívy, towery, motory a kladky poslúžia na uchytenie svetelnej, zvukovej a prezentačnej techniky v interiéri aj exteriéri. Pomocou konštrukcií a príslušenstva je možné umiestniť zvukovú a svetelnú techniku aj v náročných podmienkach, ako napríklad do výšok na výstavách, autosalónoch alebo v športových halách. Konštrukcie sú modulárne a vieme ich pospájať v ľubovoľných dĺžkach. Zaujímavým doplnkom sú kruhové konštrukcie. Konštrukcie vieme pomocou towerov, motorov a zdvíhacích kladiek umiestniť aj zo zeme do priestoru alebo zavesiť zo strechy haly. Radi Vám poradíme ako najlepšie navrhnúť konštrukcie presne pre Vašu akciu.

Pre inšpiráciu nahliadnite do našej galérie.
webdesign and programming by CATMEDIA, www.catmedia.sk