Úvod Kontakt Mapa stránky English
 

Ozvučenie

Staráme sa aby Vás bolo počuť…

Jasný a príjemný zvuk na všetkých akciách - malých, stredných alebo veľkých - si zaslúžia nielen poslucháči a návštevníci, ale aj umelci na pódiu. Profesionálna technika ktorú používame, umožňuje ozvučiť menšie interiérové akcie, napríklad firemné semináre a prezentácie, väčšie firemné večierky a plesy, ale aj open air koncerty a festivaly s dostatočným výkonom a dynamikou.
 
Exteriérové a interiérové ozvučenie má svoje špecifiká. Pri realizácií akcie je výhodou spoľahnúť sa nielen na profesionálnu techniku, ale sme radi, že Vám môžeme ponúknuť aj profesionálnych zvukárov s dlhoročnou praxou.  
V prípade záujmu vieme pre Vás zabezpečiť aj technickú realizáciu simultánneho a konzekutívneho tlmočenia presne podľa Vašich požiadaviek. Dodáme Vám mikrofóny s reproduktormi na okrúhle stoly, tlmočnícke pulty a ISO kabínky, infračervené prijímače a prenosné ozvučenie pre Vaše tlmočenie.
 
Na základe dlhoročných skúseností sme schopní navrhnúť a zrealizovať kompletné zvukové riešenie podľa Vašich požiadaviek a potrieb.
 
Pre inšpiráciu nahliadnite do našej galérie.

Máme kvalitné portfólio profesionálnej zvukovej techniky:
 
Zvukovú techniku neustále inovujeme, keďže nároky na technické parametre sa neustále zvyšujú.

webdesign and programming by CATMEDIA, www.catmedia.sk