Úvod Kontakt Mapa stránky English
 

O nás

Spoločnosť SOUND PROMOTION Vám ponúka profesionálne služby v oblasti ozvučenia, osvetlenia a promotion realizovaných akcií.

Skôr, než sa oboznámite s jednotlivými ponúkanými službami našej spoločnosti, radi by sme poukázali na rôznorodosť a osobitý charakter každej zabezpečovanej akcie:

  • umeleckej (festivaly, koncerty),
  • komerčno-prezentačnej (výstavy, autosalóny, veľtrhy, promo akcie, módne prehliadky),
  • športovo-zábavnej (športové podujatia a súťaže),
  • odborno-náučnej (školenia, semináre),
  • slávnostnej (firemné akcie, plesy, výročia, súkromné párty).

Každá z týchto akcií vyžaduje samostatný plán, osobitnú prípravu a závisí predovšetkým od Vašich požiadaviek, od zamerania konkrétnej akcie, miesta konania, počtu účastníkov a v neposlednom rade aj od finančných možností.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1995, od roku 2004 pod značkou SOUND PROMOTION. Ponúkame Vám možnosť využiť všetky naše dlhoročné skúsenosti a profesionálne znalosti z oblasti zabezpečenia a technickej realizácie kultúrnych a spoločenských podujatí. Ku každému typu podujatia vám ponúkame kvalifikované poradenstvo a bezchybnú realizáciu akcie.

Referencie od našich klientov na realizované akcie môžete nájsť v sekcii referencie, no najlepšie sa o kvalite našich služieb presvedčíte na vlastné oči a uši.

Naším prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť a neustále zvyšovanie kvality ponúkaných služieb.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Realizačný team
SOUND PROMOTION

webdesign and programming by CATMEDIA, www.catmedia.sk